Czy mogę wybrać gęstość płotu?

Czy płoty sztachetowe można ze sobą łączyć?

W jaki sposób mogę wykorzystać ogrodzenia z leszczyny ?

Z czego zrobione są panele wyplatane?

Mają Państwo do wyboru dwa warianty płotów leszczynowych, które różnią się między sobą odstępami między poszczególnymi sztachetami, odstęp ten może być w przedziale od 4 cm do 5 cm lub od 7 cm do 8 cm.

W naszej ofercie znajdziesz płoty leszczynowe sztachetowe w rozmiarach od 35cm do 120cm. Standardowa długość jednego płotu to 500cm, płoty leszczynowe możemy bez problem ze sobą łączyć aby zyskać pożądana długość ogrodzenia.

Ogrodzenia panelowe są wyplatane z gałęzi leszczyny czyli orzecha laskowego. Gałęzie tworzące wyplot mają średnicę od 2 cm do 6 cm, dzięki temu płot jest solidny i odporny na uszkodzenia.

Ogrodzenia leszczynowe wyplatane, płoty sztachetowe z łupanego drewna orzecha laskowego, to praktyczny i estetyczny dodatek w Twoim ogrodzie. Dzięki nim możesz wydzielić przestrzeń dla zwierząt, ogrodzić grządki, lub osłonić się przed wścibskimi spojrzeniami. Ogrodzenia, płoty z drewna leszczynowego, doskonale komponują się z roślinnością, dzięki temu nie zaburzają estetyki ogrodu.

Czy muszę zaimpregnować ogrodzenie?

Ile waży panel leszczynowy?

Impregnacja ogrodzenia leszczynowego nie jest wymagana, jeżeli jednak zdecydujesz się na impregnację użyj dostępnych w sprzedaży środków do impregnacji drewna w postaci bezbarwnego oleju lub wosku.

Czy panele leszczynowe można przycinać ?

Tak, można przyciąć pionowe podstawy i usunąć zaplecione poziomo gałęzie, co pozwoli uzyskać pożądaną wysokość.

Panel leszczynowy o rozmiarze 180cm x 180cm waży około 30 kg.

Ogrodzenia, płoty leszczynowe - pytania i odpowiedzi.

naturalneogrodzenia.pl

Negotium Robert Bogaczewicz

Stróżowska 20/29 38-500 Sanok

NIP/VAT EU 6871957922, REGON 181033921

tel: +48 668 908 172

email: info@naturalneogrodzenia.pl

UWAGA: Pamiętaj, że nasze ogrodzenia są produktem wykonanym z materiałów naturalnych, dlatego też poszczególne płoty mogą się od siebie nieznacznie różnic kolorem, kształtem i rozmiarem.

|

|

|

|

Logo strony internetowej naturalne ogrodzenia leszczynowe

info@naturalneogrodzenia.pl

+48 668 908 172