UWAGA: Pamiętaj, że nasze ogrodzenia są produktem wykonanym z materiałów naturalnych, dlatego też poszczególne płoty mogą się od siebie nieznacznie różnic kolorem, kształtem i rozmiarem.

naturalneogrodzenia.pl

Negotium Robert Bogaczewicz

Stróżowska 20/29 38-500 Sanok

NIP/VAT EU 6871957922, REGON 181033921

tel: +48 668 908 172

email: info@naturalneogrodzenia.pl

Ogrodzenia, płoty leszczynowe - pytania i odpowiedzi.

Panel leszczynowy o rozmiarze 180cm x 180cm waży około 30 kg.

Tak, można przyciąć pionowe podstawy i usunąć zaplecione poziomo gałęzie, co pozwoli uzyskać pożądaną wysokość.

Czy panele leszczynowe można przycinać ?

Impregnacja ogrodzenia leszczynowego nie jest wymagana, jeżeli jednak zdecydujesz się na impregnację użyj dostępnych w sprzedaży środków do impregnacji drewna w postaci bezbarwnego oleju lub wosku.

Ile waży panel leszczynowy?

Czy muszę zaimpregnować ogrodzenie?

Ogrodzenia leszczynowe wyplatane, płoty sztachetowe z łupanego drewna orzecha laskowego, to praktyczny i estetyczny dodatek w Twoim ogrodzie. Dzięki nim możesz wydzielić przestrzeń dla zwierząt, ogrodzić grządki, lub osłonić się przed wścibskimi spojrzeniami. Ogrodzenia, płoty z drewna leszczynowego, doskonale komponują się z roślinnością, dzięki temu nie zaburzają estetyki ogrodu.

Ogrodzenia panelowe są wyplatane z gałęzi leszczyny czyli orzecha laskowego. Gałęzie tworzące wyplot mają średnicę od 2 cm do 6 cm, dzięki temu płot jest solidny i odporny na uszkodzenia.

W naszej ofercie znajdziesz płoty leszczynowe sztachetowe w rozmiarach od 35cm do 120cm. Standardowa długość jednego płotu to 500cm, płoty leszczynowe możemy bez problem ze sobą łączyć aby zyskać pożądana długość ogrodzenia.

Mają Państwo do wyboru dwa warianty płotów leszczynowych, które różnią się między sobą odstępami między poszczególnymi sztachetami, odstęp ten może być w przedziale od 4 cm do 5 cm lub od 7 cm do 8 cm.

Z czego zrobione są panele wyplatane?

W jaki sposób mogę wykorzystać ogrodzenia z leszczyny ?

Czy płoty sztachetowe można ze sobą łączyć?

Czy mogę wybrać gęstość płotu?

Naturalne ogrodzenia